banneer
Namuose > Produktai >> Įjungimo / išjungimo tinklelio saulės sistema

Didelės galios saulės sistemos namų naudojimui

Didelės galios saulės sistemos namų naudojimui

Informacija apie

Modelis FL-SHS01 FL-GALIA-3500VA 24V FL-GALIA-5000 48V
Saulės energijos Poly150w/18v * 4vnt Poly250w/30v * 4vnt Poly250w/30v * 9vnt
GELIS gilaus ciklo baterija 200AH/12V * 1vnt 200AH/12V * 2 vnt. 200AH/12V * 4 vnt.
Valdiklis PWM 30A12V * 1vnt MPPT 60A 24V * 1vnt MPPT 60A 48V * 2pcs
Visu pajėgumu 1920W 3840W 7680W
Inverter 1500VA 12V * 1vnt 3500VA 24V * 1vnt 5000 48V * 1vnt
Baterijų blokas Nulis 2 vnt baterijos viename korpuse 4 vnt baterijos viename korpuse

Trumpas įvadas


High Power Solar System

Saulės energijos sistemos yra naujos rūšies energiją taupančios ir aplinkai sistema. Tai sistema, kuri naudoja PV moduliai konvertuoja saulės šviesą į elektrą. Jį sudaro saulės modulis, valdiklis, akumuliatoriaus ir keitiklio. Jis daugiausia naudojamas vienur nuotolinio ir galia-nestabili.
Saulės Fotoelektros sistemose yra labai patikimi ir švarios elektros energijos, kuri gali patenkinti platų programų, tokių kaip gyvenamosios vietos, pramonės, žemės ūkio, gyvulininkystės ir t.t. šaltinis.
Saulės energijos sistema dažniausiai naudojama vairuoti visų rūšių buitinių elektros prietaisų ir biuro įrangą, spręsti energijos trūkumo situaciją be elektros ar žmonių gyvenimo ar darbo elektros problema


Pagrindiniai privalumaiHigh Power Solar System

1. visos sistemos turi LCD skaitmeninis ekranas. (Galite pamatyti darbo būklę, pvz., sistemos įtampa, sistemos galia, už dabartinės sistemos ir t.t.)
2. visos sistemos turi AC ir DC išėjimo, taip pat turi AC įkroviklis funkcijos atsarginę kopiją.
3. kada išjungti elektrą, ji gali automatiškai perjungti ir naudoti akumuliatoriaus energijos veikti apkrova. Kai galia ant jo taip pat gali automatiškai perjungti ir naudojasi maitinimo (naudingumas elektros generatorius elektros), be to, baterija.
4. inverteris yra grynas sinuso bangos inverteris, jis gali įkelti induktyviosios apkrovos, pvz., oro kondicionavimas labai sklandžiai.
5. kiekvienas komponentas turi vieno lusto aptikti, kuris ginamas pati. (Per daug įtampos apsauga, įtampos signalas, apsauga nuo perkrovos, pernelyg šiluminė apsauga, trumpojo jungimo apsauga ir t.t.)

6. akumuliatoriaus įkrovos parinktį, yra daug rūšių galite naudoti sistemą, ne tik naudojant mūsų akumuliatorių baterijos.
7. Felicitysolar saulės energijos sistemos lengvai atnaujinti konfigūracijos, mes suteiksime profesionalias konsultacijas jums pagal jūsų užklausą.
8. lengvas montavimas, bus įdiegti failus ir duomenų jums suteikiame.
9. konkurencinga kaina su aukštos kokybės saulės energijos sistemos, profesionalus technologijų ir daugiau funkcijų nei kita bendrovė.
10. saugus ir gražus, mūsų inžinierius sukurta sistema su profesinės technologija.
11. dėl sistemos komponentų aukštos kokybės ilgai gyvavimo laikotarpis, be problemų ir jokios priežiūros.


Produkto aprašymas


High Power Solar System

(1) Saulės elementų modulio

Saulės moduliai užima svarbią, bet taip pat didžiausias saulės energijos sistemos sudedamųjų dalių vertės, jos vaidmuo yra konvertuoti saulės spinduliavimo energijos srovės.

(2) Įkrovimo-iškrovimo valdiklis

Saulės mokestis kontrolierius, taip pat žinomas kaip "PV valdiklio", kurių vaidmuo yra saulės elementų modulis, reguliuoti ir kontroliuoti elektros energijos, padidinti akumuliatoriaus įkrova ir kurias grojo akumuliatoriaus įkrova apsauga, per biudžeto įvykdymo patvirtinimo spindulių poveikio. Vieta didelių temperatūrų skirtumo, saulės valdiklis turi temperatūros kompensavimo funkcija.

(3) Baterija

Jos pagrindinė užduotis yra akumuliatoriaus energijos saugojimas siekiant užtikrinti, kad apkrova-dieną elektros naktį arba lietaus.

(4) Baterijų blokas ir laidai

Baterijų blokas yra naudinga sandėliuoti ir akumuliatoriaus naudojimą. Ir mes renkamės specialių laidų PV saulės energijos sistemos.

(5) Nesujungtos keitikliai

Nesujungtos inverteris yra pagrindinė sudedamoji dalis ne - tinklo maitinimo sistemos, yra atsakinga už konvertuoti srovė į kintamosios srovės kintamosios apkrovos naudojimui. Siekiant pagerinti bendrą efektyvumą fotovoltinės elektros energijos gamybos sistemos, siekiant užtikrinti ilgalaikį stabilų elektrinę, inverterio efektyvumas yra labai svarbus.


DUK

Klausimas: kaip pasirinkti saulės energijos sistemą naudoti?

A: jūsų viso elektros poreikio (arba "apkrova") gali būti apskaičiuojama pagal savo montuotojas. Jums reikia suteikti jiems informacijos, pvz., kiek šviesos, prietaisus ir pan. Tada pagal jūsų reikalavimą, galime apskaičiuoti yra tinkamas jums.

Klausimas: kokio tipo saulės energijos sistemų yra?
Ats.: yra dviejų tipų saulės sistemos, nuo tinklelis ir tinklelio prisijungti. Tinklelis prisijungti sistemos, da nai įsikūrusios užstatytose teritorijose, tiekimo saulės energijos per keitiklio tiesiai į namų ūkio ar elektros tinklo, jei sistema suteikia daugiau energijos, negu namo poreikių. Nuo tinklelis sistemas, taip pat skambinkite Autonominė sistema, paprastai veikia atokiose vietovėse, toliau nuo elektros tiekimo linijos arba tais atvejais, kai tiekimas gali būti nepatikimas. Elektros energija iš sistema paprastai saugoma susideda iš gilaus ciklo akumuliatoriai, kurie yra tinkami pakartotinai dalinis çkrovus ir i¹krovus baterij± banke.
Klausimas: kaip įdiegti saulės energijos sistema pagal save?
A: Felicitysolar saulės energijos sistema yra lengva įdiegti, mes galime pateikti sujungimų schemoje jums.
Klausimas: kas gali turėti įtakos gavo saulės energijos kiekį?
Ats.: galima saulės energijos stiprumas priklauso nuo metų laiko, nuo paros laiko ir kartos taško platumos. Suma ėjo toliau veikti kiekį dulkių ir vandens garai ore, ir debesis dengiamą sumą.

 

Klausimas: kokios baterijos?
A: Felicitysolar baterija yra gilaus ciklo nemokamai prižiūrimi GEL akumuliatorius, geriau nei pagaminti iš švino rūgšties akumuliatorius.
Klausimas: kas yra saulės energijos sistema garantija?
Ats.: siūlome 2 metų garantiją.
Klausimas: kas yra mokėjimo sąlygos?
Atsakymas: T/T, L/C, western union, paypal, prekybos draudimo arba pinigais. 30 % depozitą, likutis 70 % prieš išsiuntimą.
Klausimas: koks yra pristatymo laikas?
Ats.: 3 darbo dienos su atsargų gavus mokėjimą. Jokių akcijų, per 20 darbo dienų nuo gauti išmoką.

 Ar norite didmeninė didelės galios saulės sistemos namų programos pagaminti Kinijoje mažą kainą iš vienos iš pirmaujančių įjungti/išjungti tinklelį saulės sistemos gamintojai ir tiekėjai? Įrengta produktyvaus tokios gamyklos, PLAUKIOJA apšvietimas yra visada jūsų paslaugoms.

Tyrimo