banneer
Namuose > Produktai

LED High Bay šilumolaidis

Informacija apie

DUK:

K .: Kaip LED šviestuvo šviestuvas veikia su AC tiesioginio vairavimo technologija?

A: Dėl AC tiesioginio vairavimo technologijos, jis pašalina perjungimo maitinimo šaltinį, kuris turi įtakos LED švyturio veikimui. Tai taip pat taupo energijos kaupimo įrenginius (pvz., Elektrolitinius kondensatorius, transformatorius ir tt) ir didelės galios elektros energijos įrenginius (pvz., Galios tranzistorius, MOS tranzistorius ir tt). Todėl jis sumažina vairavimo nuostolius ir padidina energijos vartojimo efektyvumą. Vairavimo trukmė iš tikrųjų gali atitikti LED šviestuvus. Pagal geros šilumos kriauklių valdymo sistemą, LED šviestuvo aukšto bangos šviestuvo galiojimo trukmė gali būti iki 50 000 valandų ir aukštesnė.

K: LED aukšto bangų šviestuvas su kintamos srovės tiesiogine pavara technologija nėra izoliuotas, ar tai saugu?

A: Dauguma mažos galios LED didelių lazerinių lempučių rinkoje, kuriuose yra perjungimo maitinimo šaltiniai, naudoja ne izoliuotą topologiją. Galų gale izoliuotas maitinimo šaltinis yra santykinai mažesnis efektyvumas, didesnis dydis ir brangesnės sąnaudos.

Be to, 100% mūsų kintamosios srovės tiesioginio važiavimo aukštų įlankų žibintų atitinka saugos standartą ir sustiprina izoliacijos testą.

Klausimas: Ar jūsų kintamosios srovės tiesioginis važiavimas aukšto bangų šviestuvu rinkoje gali būti priimtas šviesos mirgėjimo atžvilgiu?

A: Iki šiol nėra įrodymų, kad 100Hz spindulių mirgėjimas yra kenksmingas žmogaus organizmui. Mūsų gaminiai yra pagaminti iš Japonijos ir JAV standarto. Be to, mes taip pat turime be mirgėjimo sprendimą, kuris papildo elektrolitinius kondensatorius ir praėjo CCC, CE sertifikatą.

================================================== ================================

Mūsų pagrindinė kompetencija

1.Techninė platforma

Mes remiame CAS (Kinijos mokslų akademija), USTC (Kinijos mokslo ir technologijų universitetas) ir USTC pažangiosios technologijos institutą. Mes puikiai integruojame G13 techninį sprendimą į mūsų dideles šviesos efektyvumo modulius EPC (Energy Performance Contracting.

2.Produktų pagrindinė technologija

A. Paprasta, iš tikrųjų energiją taupanti ir ištverminga:

Paprasta ir mažesnė kaina:

Nejunkite maitinimo šaltinio, išsaugokite vairuotojo ir maitinimo bloko įrengimą.

Tikrai energiją taupanti ir ištverminga:

Palyginti su įprastiniu LED šviestuvu, mūsų kintamosios srovės tiesioginio valdymo LED aukšto įlankoje yra didesnis šviesos efektyvumas, didesnis galios koeficientas, didesnis optinis konversijos koeficientas, mažesnis apšvietimo kampas (LD), mažesnis veikimo srovė ir ilgesnė tarnavimo trukmė.

Jis turi mažiau nei 3% leumenų nusidėvėjimo per metus ir mažiau nei 20% leumenų nusidėvėjimo 8 metus. Mes tikrai žalia ir energiją taupanti!

B. Saugi, patikima ir garantija

Visi aukšti lauro žibintai yra suprojektuoti kaip plati įtampos diapazonas ir su OPC (apsauga nuo viršįtampio), siekiant pritaikyti įtampos svyravimus ir skirtingus regionus.

Mūsų LED šviestuvo šviestuvas turi varistorius, kad būtų išvengta griaustinio ir bangavimo, saugiklis būtų apsaugotas nuo pernelyg srovės ir perkaitimo. Izoliacinė terminė plėvelė, skirta išvengti nuotėkio. Ir jie visi praėjo CE, CCC, RoHS, UL, FCC sertifikavimas!

Temperatūros pakilimo kontrolė: 40 ° C, MOS tranzistorius ir IC montuojami atskirai

Užtikrinti IC stabilų veikimą.

Garantija: penkerius metus

C. Pasaulinis vienintelis AC tiesioginio vairavimo technologijos atstovas CAS

D. Pramonės tendencija: AC tiesioginis vairuotojo LED aukštasis įlankis yra negrįžtama tendencija, be to ateityje tai tikrai bus pagrindinis produktas rinkoje!


Ar norėtumėte, kad didžioji Kinijos žema kaina pagaminta didelio aušinimo šilumnešio lempa iš vienos iš pirmaujančių "LED High Bay Light Fittings" gamintojų ir tiekėjų? Įrengtas tokios gamyklos produktas, "FLYING LIGHTING" visada yra jūsų paslauga.

Tyrimo