banneer
Namuose > apie mus


330701206778938148.jpg

Plaukioja apšvietimas, pirmaujanti lauko šviesos gamintojas Kinijoje, siekia būti novatoriškas markės priklausomai nuo mūsų stiprus technologijos pranašumas.

Mokslas sukurs ateitį. 2015 m. plaukioja apšvietimas nustatyti strateginio bendradarbiavimo ryšius su Kinijos mokslų akademijos mokslų (CAS), kuris reiškia aukščiausio lygio mokslo ir technologijų Kinijoje. 2016 m. pradžioje plaukioja apšvietimo paskelbė naują produktą, LED HIGH BAY šviesos su AC tiesioginio vairavimo. Nauja išskirtinė technologija LED AC tiesioginio vairavimo gaunama tiesiogiai iš CAS ir atidarykite tendencija LED apšvietimo pramonėje. Remiantis metų patirtį dėl gatvės šviesos ir plėtoti, 2016 m. plaukioja apšvietimas paskelbta jo protingos gatvės šviesos ir revalent sistema. Brandinta technologijos ir patirtis, gausiai pritraukia daug fucos visame pasaulyje.


Mes turime daugiau nei 3000 M2, o dviejų parduotuvių Guzhen Town, šviesos miestas, gamyklos. Visiškai 200-300 darbuotojų, 15-20 RandD štabų ir daugiau nei 20 prekybos štabų. ISO 9001 ir ISO 14001 įmonių, plaukiojančių apšvietimas suteikia aukštos kokybės, patikimos ir žalia LED lauko žibintai vidaus ir užsienio klientams.

Plaukioja apšvietimo rankenos išsamią LED asortimentą, iburius, įskaitant didelės įlankos LED žibintai, saulės gatvės žibintai, LED gatvių apšvietimas, kinų stiliaus šviestuvai, Magnolia lempos, LED kraštovaizdžio lempos, LED sodo žibintai, augalų augimo lempos ir LED kraštovaizdžio apšvietimas sprendimai.

Mes savo besiplečiančio sąrašas labai laimingas vidaus ir užsienio klientams. Tiesą sakant, mes žengtas dar vienas žingsnis kur galima OEM ir ODM bylinėjimosi dėl didelių projektų kuriuose reikalaujama specifikacijas.